- Після невдачі в Данії «Динамо» завтра спробує не просто перемогти, але обіграти «Ольборг» з великим рахунком...
- «Динамо» - дуже сильна команда, перемога над якою стала сюрпризом для нас, - відповів Кент Нільсен.
- Вдома «Ольборгу» вдавалося проводити хороші контратаки, чи зможе ваша команда повторити це в Києві?
- На своєму полі ми граємо сильніше, ніж у виїзних матчах. Думаю, що за останні пару тижнів форма, в якій знаходиться наша команда, тільки покращилася. Нас не хвилює, що не ми є фаворитами в завтрашній грі, ми спробуємо проявити себе. Знаємо, що у «Динамо» багато сильних гравців - Ярмоленко, Кравець, Ленс, Беланда. Це дійсно дуже хороші футболісти!
- В останньому матчі чемпіонату України «Динамо» перемогло «Дніпро» - це був поєдинок за перше місце.
- Так, ми дивилися гру. Це сильний результат для «Динамо», вони зіграли дуже добре. Я вже назвав декількох футболістів київської команди, щоб показати, що ми готові до завтрашнього матчу. (Посміхається.)