«Якщо команда не виконує щось, не виплачує належні гроші - то треба не тільки очки знімати. Зняття очок... Я не думаю, що це щось страшне. Найголовніше зараз для «Карпат» - це знайти свою гру», - сказав Віктор Леоненко кореспонденту MatchDay Станіславу Романову.
«А закони, звичайно, повинні виконуватися. Просто у нас знижки то робляться, то не робляться, от у чому справа. Сенс тоді всіх цих законів, контрактів, ось цих всіх папірців - просто пустушки? Так що я не бачу нічого страшного в тому, що відібрали шість очок «, - зазначив Леоненко.