Лукман Аруна: «Я вірю, що ми візьмемо три очки»

Динамо Київ 5 Листопада, 23:05
Півзахисник київського «Динамо» Лукман Аруна поділився очікуваннями від матчу проти данського «Ольборга», який пройде в рамках 4-го туру групового раунду Ліги Європи.

- Все, що нам потрібно - це перемога в завтрашньому матчі. Це дуже важливо з точки зору турнірної боротьби в нашій групі. Нас точно не чекає легка гра, але я вірю в наші сили. Ми багато працювали для цього. Я вірю, що завтра ми візьмемо три очки.

Так, на виїзді ми програли 0:3, але це через відсутність удачі і втрати концентрації, але завтрашня гру буде іншою. Розумієте, ми граємо вдома, тому нам потрібні тільки три очки. Команда рухається в правильному напрямку, але я вірю і сподіваюся на перемогу в завтрашньому матчі, нехай нам і буде нелегко, -

розповів Аруна в

інтерв’ю «dynamo.kiev.ua

»

.