Тренування «Ольборга» на «Олімпійському». ФОТО

Динамо Київ 6 Листопада, 06:55
Перед матчем 4 туру групової стадії Ліги Європи, суперник київського «Динамо» - данський «Ольборг», провів тренування на НСК «Олімпійський»

Перед матчем 4 туру групової стадії Ліги Європи, суперник київського «Динамо» - данський «Ольборг», провів тренування на НСК «Олімпійський»

У тренуванні приймали участь усі ті гравці, яких головний тренер данської команда Кент Нільсен взяв з собою до Києва.

Однак, як і анонсував Нільсен, через проблеми зі спиною, у тренуванні не приймав участь нападник «Ольборга» Андрес Якобсен.

Дивіться більше фото в нашому альбомі