Перед матчем 4 туру групової стадії Ліги Європи, суперник київського «Динамо» - данський «Ольборг», провів тренування на НСК «Олімпійський»
У тренуванні приймали участь усі ті гравці, яких головний тренер данської команда Кент Нільсен взяв з собою до Києва.
Однак, як і анонсував Нільсен, через проблеми зі спиною, у тренуванні не приймав участь нападник «Ольборга» Андрес Якобсен.
Дивіться більше фото в нашому альбомі