«Динамо» - «Ольборг». Прогноз від Саленка

Динамо Київ 6 Листопада, 07:35
Екс-динамівець Олег Саленко зробив свій прогноз щодо майбутнього матчу четвертого туру групового етапу Ліги Європи між «біло-синіми» і данським «Ольборгом»

:

- У домашньому матчі динамівцям необхідно уважно діяти в захисті, не дарувати м'ячі суперникам, адже ті у першій грі вміло і холоднокровно проводили контратаки, караючи киян за грубі промахи в обороні.

Ну і, звичайно, потрібно забити хоча б один гол. Мінімальна вікторія нас цілком влаштує. Такий підсумок і ризикну спрогнозувати - 1:0, перемога «Динамо», -

цитує Саленко «КОМАНДА».