Олег Кузнецов: «Динамо» обов`язково потрібно забивати з перших хвилин»

Динамо Київ 6 Листопада, 07:37
Екс-захисник київського «Динамо» Олег Кузнецов поділився прогнозом на сьогоднішній матч своєї колишньої команди з данським «Ольборгом» в 4-му турі групового турніру Ліги Європи.

«Всі чекають від динамівців реабілітації, що цілком логічно. Після матчу в Данії мало хто критикував «біло-синіх», адже грали вони добре, просто з реалізацією не склалося. «Ольборг» - команда не того рівня, щоб ще раз видати такий футбол, як у домашньому поєдинку.



"Динамо» обов'язково потрібно забивати з перших хвилин. Сподіваюся, кияни без проблем виконають це завдання і візьмуть реванш за прикру виїзну поразку.



Що ж стосується прогнозу, то припущу перемогу «Динамо» з рахунком 2:0», - цитує Кузнєцова «КОМАНДА», передає dynamo.kiev.ua