«Динамо» - «Ольборг» у Києві 15 років тому... ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 6 Листопада, 09:43
Незадовго до початку чергового поєдинку між динамівцями та «Ольборгом» пригадаємо, що трохи більше півтора місяця 15 років тому наші гравціі проявили справжній чоловічий характер, програючи данцям на своєму полі 0:2, зуміли піти від поразки, зрівнявши рахунок і вийшовши в груповий етап Ліги чемпіонів.

З цікавих моментів тієї зустрічі

(епізоди ви можете подивитися на ВІДЕО)

зазначимо у нас участь у ній в якості гравця нинішнього головного тренера «біло-синіх» Сергія Реброва, капітана команди Олександра Шовковського, а у суперників Нільсена, правда не Кента, а всього лише однофамільця рульового наших суперників теперішнього призову.

Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд, матч-відповідь

25.08.1999. Київ. Стадіон «Динамо». 15 000 глядачів

«Динамо» - «Ольборг» - 2:2 (0:1)

«Динамо»: Шовковський, Герасименко (Кормільцев, 60), Головко, Ващук, Дмитрулін, Каладзе, Косовський, Ребров, Гусін, Яшкін, Шацьких.

«Ольборг»: Нільсен, Томсен, Белум, Горд, Опер, Йессен, Андерссон, Матовац, Пріске, Гордсе, Страндлі.

Голи: 0:1 Опер (9), 0:2 Горд (47), 1:2 Гусін (75), 2:2 Шацьких (90).