Артем Мілевський в Хорватії зібрав прес-конференцію. ФОТО + ВІДЕО

Динамо Київ 6 Листопада, 11:36
Український нападник Артем Мілевський підвів підсумки свого двомісячного перебуванню в сплітському «Хайдуку».

Український нападник Артем Мілевський підвів підсумки свого двомісячного перебуванню в сплітському «Хайдуку», повідомляє sport.bigmir.net

.

Про період в Хайдуку

Не раз вже говорив, що задоволений тим, що перебуваю в Хайдуку, мене все тут все влаштовує. Зараз я став більше грати, стало гарний настрій. Треба працювати.

Про цілі команди

Хотілося б разом з командою наздоганяти «Динамо» і «Рієку» в турнірній таблиці

(«Хайдук» після 14 турів займає третє місце з відставанням 13 очок від «Динамо» і 7 від «Рієки» - прим)

. Це буде важко, але «Рієка» грає в Лізі Європи і у них можливі втрати очок через щільний графік ігор. Що стосується «Динамо», то з ними буде важче, але це футбол і може трапитися що завгодно.

Коли я грав в «Динамо» Київ, то за сім турів до кінця, ми відставали від «Шахтаря» на вісім очок, але в кінці кінців ми стали чемпіонами з п'ятьма очками переваги. Також хотілося б виграти Кубок Хорватії, вважаю, що це нам під силу, у нас хороший склад.

Про особисті цілі

Для себе особисто хотів би побажати грати, щоб усе проходило без травм. Чим зможу, тим буду допомагати команді. Ну і хотілося б повернутися в збірну.

Я вважаю, що кращі роки у мене ще попереду. Повірте, у мене є велике бажання грати, як раніше.

Про повернення своєї ігрової форми

Хороше запитання, потрібно зрозуміти і усвідомити, що я пропустив багато часу. Я думав, що мені потрібно трохи часу, але це не так. На щастя, мені допомагає багато людей, які зі мною: Горан Сабліч з сім'єю і тренер Борис Пейрек. Вони бачать мій стан і кажуть, що між моїм нинішнім станом і тим, що було два місяці тому, є різниця.

Звичайно, нелегко повернутися після року перерви. Мені потрібно працювати над усуненням недоліків, в тому числі над тими, які у мене були під час гри за київське «Динамо». Тоді й буде прогрес.

Про період поза футболом

Ніколи ні про що не шкодую у своєму житті. Життя одне і ніхто не має права вказувати, як ти повинен жити. Зараз я відчуваю себе чудово, майже як вдома, я в гарній ситуації, всі до мене дуже добре ставляться: і вболівальники, і президент. І місто гарне, все відмінно.