Футболісти і тренери київського «Динамо» хоч і вдячні «Ольборгу» за велику поразку в Данії, але мають намір подати супернику урок у відповідь.
Для київського «Динамо» і «Ольборга» матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи УЄФА може стати ключовим у квартеті J, адже зараз відразу три претенденти на путівку в плей-офф мають по шість очок, повідомляє офіційний сайт УЄФА
Кожен з лідерів, включаючи «Стяуа», поки вигравав вдома, а також укладав на лопатки аутсайдера групи «Ріу Аве», але по разу оступався на полі одного з конкурентів. Те ж відбулося і з командою Сергія Реброва, яка два тижні тому досить несподівано провалила виїзд до Данії. Незважаючи на те, що підсумковий рахунок 0:3 абсолютно не відображав перебіг подій в Ольборзі, проти факту не попреш - «Динамо» вперше в сезоні поступилося з великим рахунком.
А ось підопічних Кента Нільсена подарунок від «біло-синіх», схоже, надзвичайно надихнув. Відтоді команда здобула ще три перемоги на внутрішній арені, не пропустивши жодного м'яча! Що, втім, не повинно надмірно насторожувати господарів - в останньому турі першості України на виїзді вони завдали першої в сезоні поразки «Дніпру» (3:0) і змістили його з першого рядка в таблиці. До слова, так високо «Динамо» не забиралося з весни 2012 року.
Очевидно, тепер «Динамо» постарається взяти реванш у «Ольборга». Тим більше, що в разі чергової перемоги на «Олімпійському» дворазові володарі Кубка кубків зроблять великий крок на шляху до 1/16 фіналу Ліги Європи. «Думаю, в Дніпропетровську ми вже частково реабілітувалася за поразку від датчан, - сподівається опорний хавбек «Динамо» Сергій Рибалка
Розбору тієї гри тренери «Динамо» приділили чимало часу, адже після липневої поразки в Суперкубку України від «Шахтаря» (0:2) біло-сині не програвали. «Єврокубковий провал змусив нас приділити додаткову увагу теорії, - зізнається Сергій Ребров
Оптимізм тренера поділяє і Рибалка. «В цілому, думаю, ми вже знаємо, як грає суперник, - додає він
Самі динамівці так далеко поки не заглядають. «Наше завдання - не прораховувати варіанти, а в кожному матчі боротися за перемогу, - каже Олег Гусєв, в Дніпропетровську зіграв свій 500-й офіційний поєдинок в кар'єрі
«Дуже своєчасно «Ольборг» струснув нашу команду, поставивши нас на місце, - підмічає ветеран киян