Відомий український тренер та функціонер Олександр Іщенко, розповів про наступний матч київського «Динамо» проти данського «Ольборгу»
- «Динамо» доведе, що поразка в Данії була лише непорозумінням, -
упевнений Олександр Іщенко, пише «Вести
». - Такі матчі футболісти не забувають, так що боржок треба повернути. Тим більше, сьогодні команді під силу вирішувати в єврокубках завдання і більш високого рівня. «Динамо» демонструє змістовний і видовищний футбол, який до того ж, і приносить результат.