80 вболівальників ЦСК вигнали зі стадіону під час матчу з «Манчестер Сіті»

Світовий футбол 6 Листопада, 18:36
Майже 80 вболівальників московського ЦСКА вигнали зі стадіону «Етіхад» під час матчу 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (2:1), інформує «СЕ», почсилаючись на BBC.

Майже 80 вболівальників московського ЦСКА вигнали зі стадіону «Етіхад» під час матчу 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (2:1), інформує «СЕ», почсилаючись на BBC.

Фанати видали себе після другого голу нападника армійців Сейду Думбія. Стюарди негайно попросили їх покинути стадіон. Ніяких арештів проведено не було, так як вболівальники не здійснювали ніяких протизаконних дій. Подальший розгляд залишено на відкуп московському клубу.

Нагадаємо, що раніше УЄФА у зв'язку з заворушеннями, влаштованими фанатами «червоно-синіх» на виїзному матчі з «Ромою» 17 вересня, обмежив присутність вболівальників на іграх ЦСКА. Клуб покараний проведенням двох домашніх матчів єврокубків без глядачів, а також двома виїзними поєдинками (плюс одним умовно) із закритим гостьовим фан-сектором.