«Динамо» демонструє характер і в меншості переграє «Ольборг». ВІДЕО

Динамо Київ 6 Листопада, 22:06
Матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи між київським «Динамо» та данським «Ольборгом» завершився надскладною перемогою «біло-синіх» з рахунком 2:0.

Динамівці вийшли на поле у такому складі:

Безсумнівно, поворотним моментом у ході поєдинку стало видалення Александара Драговича, який на 68-ій хвилині сфолив на Рісгорі, недозволивши останньому вийти на побачення із Шовковським.

Але вже за кілька хвилин Домагой Віда відкрив рахунок зустрічі, замкнувши головою подачу з кутового - 1:0.

Крапку у матчі поставив Олег Гусєв, який завершив шкидку контратаку киян на третій компенсованій арбітром хвилині - 2:0.

Огляд матчу:

Протокол матчу:

«Динамо» - «Ольборг» 2:0

Голи: Віда 70, Гусєв 90+1

«Динамо»: Шовковський, Беланда, Хачеріді, Віда, Кравець, Рибалка, Сидорчук (Велозу 77), Ярмоленко (Гусєв 84), Ленс (Бурда 72), Драгович, Сілва

«Ольборг»: Ларсен, Брун (Альманн 83), Теландер, Томсен, Рісгор, Дальсгор, Хеленіус, Вюрц (Фредерікса 83), Еневольдсен (Аугустінуссен 66), Гортер, Петерсен

Попередження: Віда 43, Шовковський 51, Сидорчук 76

Вилучення: Драгович 68

Таблиця групи J після матчів 4-го туру:

Перший тайм поєдинку:

Другий тайм поєдинку:

Фото з матчу:

Більше світлин з матчу «Динамо» - «Ольборг» дивіться за наступним посиланням:

1927.com.ua/media/album/128