«У матчі Ліги Європи мене вилучили, проте команда здобула важливі 3 очки. Дякую Домагою та Олегу», - написав Драгович на своїй сторінці у Facebook
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«У матчі Ліги Європи мене вилучили, проте команда здобула важливі 3 очки. Дякую Домагою та Олегу», - написав Драгович на своїй сторінці у Facebook