Александар Драгович: «Дякую Домагою та Олегу». ФОТО

Динамо Київ 6 Листопада, 22:54
Захисник «Динамо» Александар Драгович, якого у поєдинку з «Ольборгом» було вилучено за фол останньої надії, залишив короткий коментар стосовно підсумку матчу.

«У матчі Ліги Європи мене вилучили, проте команда здобула важливі 3 очки. Дякую Домагою та Олегу», -

написав Драгович на своїй сторінці у Facebook

.