Ігор Суркіс: «Для нас важливо вийти з групи з першого місця»

Динамо Київ 6 Листопада, 23:36
Після закінчення матчу «Динамо» - «Ольборг» президент київського клубу Ігор Суркіс поділився враженнями від зустрічі і перспективами в Лізі Європи у флеш-інтерв'ю телеканалу «Футбол1».

Після закінчення матчу «Динамо» - «Ольборг» президент київського клубу Ігор Суркіс поділився враженнями від зустрічі і перспективами в Лізі Європи у флеш-інтерв'ю телеканалу «Футбол1».

- Після вилучення подумалося, що хоч би не програти, щоб була можливість продовжувати боротьбу далі. Хлопці молодці, витримали, забили м'яч і утримали перевагу. Потім забили ще другий м'яч. Такі ігри вириваються саме на характері. Не можна сказати, що команда провалила перший тайм. Але вдома, напевно, потрібно грати більш агресивно. Саме це я очікував від команди. У другому таймі були моменти у Ярмоленка та Кравця. В принципі, могли як виграти, так і програти. Команда продемонструвала характер, чого не було раніше.

Матч був дуже нервовий і важливий, враховуючи психологічне навантаження після поразки в Данії. Було видно, що всі віддавалися на футбольному полі, ніякої недооцінки не було. Можливо десь не вистачало свіжості, але це природно після важкого поєдинку в Дніпропетровську. «Ольборг» команда кваліфікована і дисциплінована, яка вміє грати в футбол і виконує установку тренера. Коли вони всім складом відходять назад стає дуже важко. У нас ще немає такої команди, яка б уміла зламувати оборону противника складену з десяти чоловік.

Давайте не будемо загадувати наперед, але я сподіваюся, що «Динамо» вийде в плей-офф Ліги Європи. Сьогодні ми перемогли і повернули собі перше місце. Для нас психологічно важливо вийти з групи з першого місця. Будучи «сіяними», команда перший матч гратиме в лютому на виїзді, з командою не з Ліги чемпіонів. У футболі навіть дрібниці мають значення.