Олександр Шовковський: «Фол останньої надії - був». ВІДЕО

Динамо Київ 6 Листопада, 23:40
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський, після матчу з «Ольборгом», поспілкувався з журналістами

.

- В одному з епізодів ви зазнали невеличке ушкодження. Як ви себе почуваєте?

- Ми виграли, гарно почуваю себе. З приводу пошкодження казати про щось рано. Так, я відчув, що щось болить, але… Гадаю, після обстеження, яке буде чи завтра, чи післязавтра, буде точно ясно, що і як.

- Ми бачили, як ви критикували Віду, коли він віддав пас назад і не побачив, що ви йому показували. Поговорили з ним?

- Ні, все нормально. Це ігровий момент, епізод. Все в порядку.

- Перед матчем ви казали, що не треба емоції пропускати вперед, а треба грати з ясною головою. Сьогодні це вийшло? Адже дуже складна гра була.

- Я прекрасно розумів, що гра буде дуже складною. При аналізі гри нашого суперника, ми побачили, що організаційно, команда грає дуже грамотно, будує свою гру дуже жорстко, принципово і нам прийдеться працювати з двома ешелонами оборони. Компактно переміщуються. Створюють чисельну перевагу. Розуміли, що буде нелегко і треба буде проявити терпіння, з яким у нас інколи не все виходило. Коли у другому таймі додали швидкості, в першу чергу на флангах, почали створювати моменти. Якщо ж підсумувати весь матч, то ми повинні були забивати хоча б один гол у тих трьох моментах, які у нас були до вилучення. Тоді б гра пішла у зовсім іншому руслі.

- Напевно, більше всього терпіння потрібно було проявити після вилучення. Пощастило, що так швидко забили?

- Ти ніколи не знаєш, де ти впадеш і де підстелити. Треба грати при будь-якій ситуації на футбольному полі. І не дивлячись на обставини, притримуватись вибраної тактики, схеми. Десь, по ходу матчу, видозмінювати малюнок гри в залежності від того, що діється.

- Ви погоджуєтесь, що то був фол останньої надії?

- Так

- Олександре, після нічиї у матчі «Ріо Аве» - «Стяуа», які шанси на вихід із групи у «Динамо»?

- Все буде вирішуватись в наступній грі. Але, навіть, ніяких прогнозів не хочу робити. У нас попереду «Карпати».