- Команда дуже хороша. Дуже важкий перший тайм був. Добре, що виграли.
- Прокоментуй епізод з видаленням Драговича.
- Побіг один в один, за таке дають червону картку. Добре, що одразу після видалення забили.
- Здалося, що після видалення «Динамо» активізувалося...
- До цього, я вважаю, ми добре грали, пресингували. Добре, що забили, коли видалили гравця, а там вже грали від оборони на контратаках і в кінці забили.
- «Динамо» зараз опинилося на першому місці. Як вважаєш, чи гарантувало «Динамо» собі прохід далі?
- Ще не вирішено, ще потрібно вдома обіграти «Ріу Аве» і тоді вже вийдемо з групи. Ще не все вирішено.
- У першому таймі у вас нічого не виходило в атаці...
- Хороша команда у них. Вони добре тримають м'яч і добре обороняються. Дуже сподобалася команда, добре, що виграли.
- Може, видалення потрібно було провести в першому таймі, раз після нього так пішло?
- Та ні (посміхається)