- «Ольборг» складна команда?
- Так, я вважаю, що це дуже хороша команда. Вона дуже збалансовано грає і в обороні, і в атаці. М'яч не б'ють куди небудь, розігрують досить пристойно, тому, я вважаю «Ольборг» хорошим суперником.
- Другий тайм вийшов краще першого?
- Так, дійсно, перший тайм якось у нас не вийшов. Ми добре поговорили в роздягальні, знайшли якісь помилки мінімальні. Ще трохи розібрали суперника, і в другому таймі було видно, що гра краще пішла.
- Після видалення не було відчуття, що можете не перемогти?
- Навпаки. Так вийшло, що ми стояли в стінці і Андрій Ярмоленко сказав, що напевно зараз заб'ємо, бо до цього не щастило, а зараз має пощастити. Так і вийшло, що в наступній атаці забили гол.
- Може, тоді видалення в першому таймі потрібно було провести?
- Звичайно справа не в видаленні. Слава Богу забили і забили другий. Перемогли - це головне.
- Ходять чутки, що вами цікавиться «Феєноорд»?
- Це ж чутки. Поки що давайте будемо відштовхуватися від ігор «Динамо», а не від чуток. Якщо будуть якісь пропозиції, то будемо говорити. Зараз поки немає про що говорити. Я нічого не знаю, принаймні.
- Сьогодні «Стяуа» зіграла внічию з «Ріу Аве». У зв'язку з цим, як оціните шанси «Динамо» на вихід із групи?
- Не думаю, що нам варто стежити хто, як грає. У нас наступна гра в Києві, при своїх уболівальниках з «Ріу Аве». Якщо ми її виграємо, то виходимо з групи. Це головне завдання для нас зараз.
- Щодо другого голу, також відчули, що зараз заб’єте?
- Другий гол вже в принципі був не так важливий, ми вигравали. Але на контратаці вийшло забити - слава Богу.
- На першому місці тепер уже комфортніше себе почуваєте в чемпіонаті і в групі?
- Головне перемагати в кожній грі. У Лізі Європи наступна гра буде з «Ріу Аве» і головне її виграти. Це головна задача зараз.