Олег Гусєв: «Було видно, що всі хлопці віддавалися на футбольному полі»

Динамо Київ 7 Листопада, 05:56
Півзахисник «Динамо» Олег Гусєв – про домашній матч з данським «Ольборгом», в якому кияни отримали перемогу з рахунком 2:0.

Півзахисник «Динамо» Олег Гусєв

– про домашній матч з данським «Ольборгом», в якому кияни отримали перемогу з рахунком 2:0.

«Матч був дуже напружений і важливий з психологічної точки зору, і сьогодні було видно, що усі хлопці віддавалися на футбольному полі. Недооцінки «Ольборга» не було, як не було і свіжості, адже кілька днів тому ми провели важку гру в Дніпропетровську, а через два дні у нас наступна гра в чемпіонаті. Так що продовжуємо боротися далі»,

- цитує Гусєва офіційний сайт УЄФА.