Воротар «Ольборга»
Ніколай Ларсен
прокоментував поразку своєї команди київському «Динамо».
«Динамо» краще скористалось перервою. Ми вже не змогли так контролювати м'яч і тому віддали ініціативу. Напевно, наша команда ще дуже молода, не має великого міжнародного досвіду. Тим не менш поступово ми покращуємо свою гру, так що боротьба в групі ще не завершена»,
- цитує Ларсена офіційний сайт УЄФА.