Про це заявив головний тренер Мирон Маркевич, повідомляє espreso.tv з посиланням на Football.ua.
«При повному стадіоні, який зібрався на матч «Карабаху» і «Дніпра», грати одне задоволення. Коли виходиш на «Олімпійський», а там три тисячі глядачів, дві з яких - шанувальники суперників, зустрічі схожі більше на товариські. При повному стадіоні інші емоції. Буду просити президента клубу, щоб гру з «Сент-Етьєном» ми провели не в Києві, а у Львові», - каже Маркевич.
Як уже повідомлялося, учора «Дніпро» з величезними труднощами переміг «Карабах» у Лізі Європи - 2:1. Наразі команда Маркевича веде боротьбу за другу сходинку в групі F.