Дьємерсі Мбокані: «Неважливо скільки я заб`ю, головне, щоб ми виграли чемпіонат»

Динамо Київ 9 Листопада, 22:56
Нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані розповів про свою реабілітацію після травми та про те, кого вважає основним форвардом у клубі.

Нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані, в ефірі програми «ПроФутбол», розповів про свою реабілітацію після травми та про те, кого вважає основним форвардом у клубі.

«Місяць я провів у Франції, у регіоні Сан-Раффаель. Тренувався, готувався, виконував усі рекомендації. Далі, я поїхав у Бельгію на реабілітацію і робив усе, щоб повернутись до команди. І, оскільки плідно там попрацював, зараз добре себе відчуваю».

Про «втечу» з «Динамо»

«Я нікуди не тікав. В мене контракт з «Динамо» ще 2,5 роки. Я гравець цієї команди, я не можу втекти. Я тут, щоб виступати за київський клуб. Мені добре, як у родині».

Про нападників

«У нас дуже добрі нападники, тому і справи йдуть гарно. Я попрацюю, щоб бути готовим на всі сто і тоді поговоримо з тренером Він вирішить. Гадаю, я все ще основний нападник і скоро почну грати. Зараз у старті грає Кравець. Він хороший нападник, багато забиває. А що стосується мене – дайте трои часу. Відновлення від травми далось не легко».

Про поради Реброва

«Головний тренер порадив мені зосередитись на відновлені. Ми постійно радимось і приймаємо спільні рішення. Ребров дуже гарний тренер, усіляко мені допомагає. Я своє ще заб’ю. Скільки? Неголовне. Головне, щоб ми виграли чемпіонат і провели вдалий сезон».