«Суперника ми вже знали. Навіть попри пропущений гол наприкінці кубкового матчу, нам були відомі їхні сильні і слабі сторони, те, як вони грають. Але у футболі так буває: ти можеш все про всіх знати, але ключову роль грає майстерність. Все вирішується на полі. Сьогодні ми зіграли внічию – це добрий результат для нас. Я особисто задоволений».
«Коли у другому таймі на поле вийшли Ярмоленко і Кравець нам не те щоб важче стало. Важко було постійно, до того часу, коли «Динамо» не залишилося в меншості. До цього нас трохи притисли, але ми грамотно трималися. Єдине, на стандартах вони нас давили кількісно».
«Ми чуємо, що додаємо з кожною грою. Могли сьогодні і програти, але в матчі з такою командою як «Динамо» ми виглядали добре. Був малюнок нашої гри. Ми старалися йти в контратаки, хоч їх і не було так багато. Але загалом ми впоралися з завданням. Я вважаю, що наша команда виглядає краще з кожною грою. Зараз у нас ще три матчі є, потрібно в них набрати якомога більше очок і готуватися до другої частини чемпіонату».
«Чи впливало на нас зняття очок? Впливало – ми мали потрійну мотивацію. Ми маємо вилізти з цієї ситуації, незважаючи на очки, які з нас знімають. Це буде показово в плані духу нашої команди. Ми маємо це робити в кожній грі і не дивитися на те, що з нами роблять»
– підсумував Ігор Пластун.