«Це питання вже обговорювалося раніше - зіграти зі збірною легіонерів українського чемпіонату. Було б цікаво для всіх провести такий матч, - самим хлопцям, і вболівальникам, і журналістам. Не думаю, що на цю гру прийде мало вболівальників»,
- сказав Михайло Фоменко.