Воротар харківського «Металіста» Олександр Горяїнов, у своєму великому інтерв'ю тижневику «Футбол», пригадав протистояння з київським «Динамо» в 1/8 фіналу Кубка УЄФА-2008/09.
Нагадаємо, перший поєдинок, який проходив в Києві, завершився перемогою столичної команди з рахунком 1:0. У повторній зустрічі перемогли вже футболісти харківської команди - 3:2, але, за рахунок голів на полі суперника, в чвертьфінал вийшло «Динамо».
«Якщо говорити про європейські трилери за участю «Металіста», то в першу чергу, виділю, напевно, поєдинки з «Олімпіакосом». Там такі емоції були!
Можна і київське «Динамо» згадати в Кубку УЄФА, але це вже зі знаком мінус. Перемогли красиво в Харкові, але вилетіли в підсумку, а повинні були проходити», -
сказав Горяїнов, передає dynamo.kiev.ua