Олександр Горяїнов: «У Кубку УЄФА повинні були проходити «Динамо»

Динамо Київ 13 Листопада, 08:50
Воротар харківського «Металіста» Олександр Горяїнов, у своєму великому інтерв'ю тижневику «Футбол», пригадав протистояння з київським «Динамо» в 1/8 фіналу Кубка УЄФА-2008/09.

Воротар харківського «Металіста» Олександр Горяїнов, у своєму великому інтерв'ю тижневику «Футбол», пригадав протистояння з київським «Динамо» в 1/8 фіналу Кубка УЄФА-2008/09.



Нагадаємо, перший поєдинок, який проходив в Києві, завершився перемогою столичної команди з рахунком 1:0. У повторній зустрічі перемогли вже футболісти харківської команди - 3:2, але, за рахунок голів на полі суперника, в чвертьфінал вийшло «Динамо».



«Якщо говорити про європейські трилери за участю «Металіста», то в першу чергу, виділю, напевно, поєдинки з «Олімпіакосом». Там такі емоції були!



Можна і київське «Динамо» згадати в Кубку УЄФА, але це вже зі знаком мінус. Перемогли красиво в Харкові, але вилетіли в підсумку, а повинні були проходити», -

сказав Горяїнов, передає dynamo.kiev.ua