Гамулу відсторонили від футболу на п`ять матчів за расизм

Світовий футбол 13 Листопада, 09:47
Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) Російського футбольного союзу (РФС) на засіданні у середу, 12 листопада, дискваліфікував головного тренера «Ростова» Ігоря Гамула на п'ять матчів за расистські висловлювання.

Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) Російського футбольного союзу (РФС) на засіданні у середу, 12 листопада, дискваліфікував головного тренера «Ростова» Ігоря Гамула на п'ять матчів за расистські висловлювання. Про це повідомляє «Лента

»

.

На прес-конференції після гри 12-го туру чемпіонату Росії з «Уралом» (1:0), яка відбулася 31 жовтня, Гамула, відповідаючи на питання про можливий інтерес до темношкірого захисника Бенуа Ангбва заявив, що в його команді «і так шість чорних».

Висловлювання викликало негативну реакцію у західних ЗМІ. Міністр спорту ПАР Фікіле Мбалула і глава Південноафриканської футбольної асоціації (SAFA) Денні Джордан попросили Міжнародну федерацію футболу жорстко відреагувати на расистські висловлювання тренера.

Пізніше Гамула заявив, що просто пожартував. Віце-президент «Ростова» Олександр Шикунов повідомив, що фахівець вибачився, і конфлікт у клубі вичерпаний.