Йожеф Сабо: «Шкода Артема Кравця - хлопця втретє викликають до збірної, а він ніяк не доїде»

Динамо Київ 13 Листопада, 10:07
Колишній головний тренер київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився очікуваннями від найближчих матчів команди Михайла Фоменка.

- Думаю, як і будь-який інший суперник, команда Люксембургу, як мінімум, заслуговує поваги. Нам потрібно додавати в нападі. Тим більше, що в складі національної команди грають такі прекрасні виконавці лінії атаки, як Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка. Давно не забивав Роман Зозуля, так що для форварда «Дніпра» матч з Люксембургом стане хорошою можливістю перервати гольову засуху.

Не думаю, що відсутність деяких травмованих стане ключовою. В матчах з командами рівня Люксембургу футболістів, які отримали пошкодження, цілком можуть замінити представники найближчого резерву. Хоча, звичайно, шкода Артема Кравця - хлопця втретє викликають до збірної, а він все ніяк не доїде. Мені дуже подобаються Малишев і Малиновський з «Зорі» - ці гравці володіють нестандартним футбольним мисленням. Думаю, було б цікаво побачити їх в збірній, - цитує Сабо «СЕ в Україні».