Сергій Ковалець: «Такі матчі потрібні для того, щоб оцінити ігрові якості футболіста»

Динамо Київ 13 Листопада, 16:39
Головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець, після матчу з турецькою молодіжкою, поспілкувався з журналістами

- Матч вийшов цікавим. Ми грали з командою, яка приймала участь на Чемпіонаті Європи у своїй віковій категорії. Гравці проявили себе з гарної сторони. Було бажання, моментами дуже хороше вміння, так що, хочу подякувати Федерації футболу України за цей спаринг. Матч з гарною командою виявляє багато тих якостей, які потрібні в матчі і перспективі нашої збірної.

- Наскільки корисний цей спаринг?

- 11 числа ми зіграли матч з командою Першої ліги – «Динамо-2». Дали можливість зіграти групі гравців, сьогодні також зіграла певна група. Чим більше матчів, тим краще для тренерів і футболістів. На жаль, лише 6 дат ФІФА встановила в році, тому, такі матчі потрібні і для того, щоб оцінити ігрові якості футболіста на рівні міжнародному, оскільки багато гравців грають в дублюючих складах своїх команд. Сподіваюсь, що довіра тренерів у клубах буде більшою для гравців і вони будуть грати в стартових складах своїх команд

- Чи чекали ви, що турецькі гравці будуть настільки грубо грати?

- Це футбол. Тут є емоції. Повторюсь, що ми грали з хорошою командою, яка виступала на ЧЄ. Є багато кваліфікованих гравців, які виступають в європейських чемпіонатах. У тій же римській «Ромі», «Феєноорді», «Нюрнбергу», це гравці, які грають в основних складах своїх команд.

- У вас контракт закінчується у грудні місяці. Чи залишитесь керувати збірною?

- До 1 грудня в мене контракт. Сподіваюсь, що будемо спілкуватись з керівництвом ФФУ.