Олександр Сваток: «Нехай тренери дивляться, замислюються»

Динамо Київ 13 Листопада, 19:30
Захисник луцької «Волині» та молодіжної збірної України Олександр Сваток відповів на запитання журналістів після перемоги над збірною Туреччини.

- На скільки легко було порозумітися з новими партнерами на полі?

- Я майже всіх знаю, тому нічого нового нема.

- Багато ваших партнерів по збірній сказали, що важливо добре зарекомендувати себе в молодіжці, щоб закріпитися в основних складах своїх команд.

- Авжеж. Ми зараз відіграли доволі непогану гру. Нехай тренери дивляться, замислюються.

- Чи можна назвати молодіжну збірну трампліном до перших команд в Прем’єр-лізі?

- Авжеж можна.

- Може ця гра буде поштовхом для вас?

- Подивимося, я сподіваюсь.

- На скільки важливо мати ігрову практику ще до ігор у збірній на міжнародному рівні?

- Важко відповісти. Я думаю зрозумію все із часом.

- Вам не здається, що збірна Туреччини грала сьогодні трохи грубо?

- Ні, нормально вони грали.