Нових доказів комітету Дедишин не озвучив і не надав.
- Важко входили в це засідання. Були в нас певні непорозуміння, особливо стосовно комунікації між клубом та комітетом. Стосовно матеріалів справи, поки що ми не оприлюднювали, не давали жодних доказів у зв’язку з тим, що хотілося б, щоб ці докази надавалися в присутності тих людей, про яких йде мова, - зазначив Дедишин в інтерв’ю «Футбол NEWS».
Голова комітету з етики та чесної гри Володимир Мариновський зазначив, що комітет зобов’язаний вислухати дві сторони та чесно розібратися і такій відповідальній ситуації.
Засідання тривало 3-и години, але якогось рішення комітет з етики так і не прийняв.