Однак ситуація на Сході,як це не парадоксально звучить, посприяла новому відродженню арени. Чи надовго це, спробуємо проаналізувати в даному матеріалі.
Один з найсучасніших та найдорожчих стадіонів України. Місця розташовані таким чином, що навіть з найвіддаленіших та, здавалося б, найнезручніших секторів відчувається максимальний ефект присутності на полі. Що ще потрібно, щоб стадіон був заповнений по вінця та приймав матчі найвищого рангу. Проте львівські команди не поспішають ставати господарями цього красеня. А причина досить банальна – гроші. Щоб провести один матч потрібно викласти досить немалу суму – за словами нинішнього директора «Арени Львів» Дениса Ринського вона складає близько 140 тисяч гривень.
Хоч «Карпати» і вважають арену «нефартовою», але причина у небажанні тут грати зрозуміла всім. Це і велика вартість обслуговування стадіону, і непорозуміння з львівською владою, і невимовні апетити президента клубу. Також свого часу звертались до тоді існуючого ФК «Львів» та регбійного клубу «Сокіл». Але якщо вже «Карпати» не можуть потягнути, тоді що вже говорити про значно скромніші клуби.
Окрім цього, суттєвою є проблема трансферу на стадіон та з нього. Ні трамвайних, ні тролейбусних ліній до арени прокладено не було, автобуси також туди не їздять. Тому людям доводиться йти від найближчої зупинки ще близько 2 км. А після матчів Ліги чемпіонів, чи Ліги Європи практично нереально дістатися до найвіддаленіших точок Львова. Свого часу Форум видавців відмовився туди переїжджати саме з цієї причини.
Однак деякі події на арені все-таки відбуваються. Але до загальної казни вони приносять не так вже й багато прибутку, як би хотілось. Оскільки оренда приміщень або території навколо стадіону коштує набагато менше, ніж організація футбольного матчу. Наприклад, організатори Львівського медіафоруму за дводенну оренду конференц-зали та ресторану заплатять 25 тисяч гривень. В загальному ж нефутбольна складова дає 20% прибутків. Основним завданням нового керівництва є збільшення кількості нефутбольних подій, щоб вони складали 40% прибутків. Вже цього року відбувся перший боксерський поєдинок, є й велика ймовірність того, що найближчий поєдинок Володимира Кличка також відбудеться на львівському євростадіоні.
Окрім цього, безпосередньо на «Арені Львів» відбуваються різноманітні концерти. Поки їх було небагато і всі вони були за участі українських виконавців. Проте ринок із залученням іноземних виконавців у Львові не дуже розвинений. На даний момент всі лаври на себе перебирає столиця. Однак є до чого прагнути, тим більше, поряд з нами розташовані європейські країни, і іх мешканці залюбки б відвідали Україну - свого роду нові відчуття та низькі ціни на деякі товари.
Також на «Арені Львів» та поряд з нею відбувалися і менш масштабні події. Зокрема це дитячо-юнацькі турніри та футбольні матчі єдності, економічний та медіафоруми, дискотеки, чемпіонат з важкої атлетики, парад оркестрів, автомобільна виставка, релігійний з'їзд. Крім того, на території євроспоруди два роки поспіль розташовувались штаб та сервіс-парк ралі «Галіція», проводився тут і чемпіонат з дріфту.
Але все ж таки футбольні події складають основну частину прибутків, і без футболу на футбольному стадіоні ну просто ніяк. Поки рятує «Шахтар» та вряди-годи збірні України. Також в рамках Ліги Європи тут один матч провів «Металіст», існує велика ймовірність, що харків'яни проведуть тут ще одну гру (поєдинок з «Легією» перенесли до Києва, судячи з усього, з політичних причин). Може у Львові провести свій найближчий домашній матч і «Дніпро».
Зараз стадіон переживає свої чи не найкращі часи. Але все це тимчасово та в результаті політичної ситуації. Проте, рано чи пізно в Україні все стабілізується. Напевно, ще рік-два свої єврокубкові матчі тут проводитимуть команди зі Сходу, оскільки всю інфраструктуру окупованих терористами територій потрібно привести до ладу. Тому керівництву стадіону не слід розслаблятися, треба набиратися досвіду та робити все, щоб і в подальшому ця красуня тішила нас футболом.
Але як би добре не йшли справи у стадіону, однак знаходяться ті, кому він заважає. Останнім часом почастішали провокації, що дискредитують не тільки львівську арену, а й місто зокрема. Тут варто згадати і ту славнозвісну дискваліфікацію, згідно якої матчі наступного відбору на Мундіаль заборонено тут проводити. А останнім часом ще й почали виганяти «Шахтар» зі Львова. Цілком можливо, що це наслідок війни за вболівальника, що розгорнулася між ФФУ в особі ФК «Шахтар» та львівськими «Карпатами».
Якщо вже «Шахтар» покине Львів, а «Карпати» надалі продовжать «ігнорувати» арену, тоді стадіон зможе вижити лише за рахунок нефутбольних подій. Однак, щоб бути «в плюсі», цих подій повинна бути достатня кількість. Не забуваймо і про матчі збірних, оскільки ФФУ ніколи не кине напризволяще своє дітище. Хоча матчі чоловічої національної збірної у львів'ян завжди викликають ажіотаж, тоді як поєдинки за участі жіночої та молодіжної збірних не користуються особливою популярністю. Це також впливає і на стадіон, оскільки така мультифункціональна споруда повинна заробляти не тільки орендою поля, а й наданням різноманітних послуг (фастфуд, паркування, оренда торговельних площ на та під стадіоном), а чим більше відвідувачів, тим більше людей цими послугами скористається. Але збірна проводить дуже мало домашніх матчів в році, та й їх хочуть бачити не тільки у Львові. Також футбольні інституції можуть зробити арену місцем проведення фіналів за Кубок і Суперкубок України. В перспективі і проведення матчів між іноземними командами.
Вирішенням проблем зі стадіоном могли стати Євробаскет та зимова Олімпіада. Щодо баскетбольного турніру, то спершу планувалося побудувати арену поряд зі стадіоном, однак згодом будівництво перенесли в зовсім інший район Львова, а на даний момент його фактично заморозили, оскільки Україна відмовилася проводити баскетбольний єврофорум 15-го року. Це ж стосується і Олімпіади, а були плани побудови цілого містечка. Як наслідок, інфраструктура зовсім не збудована, лише кілька поодиноких житлових будинків поряд, і арена стоїть собі на самоті. Звідси і транспортні проблеми, бо невигідно туди пускати транспорт. Хоча зі збільшенням кількості поєдинків та подій жевріє надія, що принаймні автобуси та тролейбуси до арени продовжать. А з будівництвом сихівської колії з'явилися шанси і на трамвай. Проте цю територію все рівно потрібно забудувати.
Ще однією суттєвою проблемою є те, що львівська арена не готова на всі 100%. Щодо самої будівлі, то з цим більш-менш, проте існують проблеми з її забезпеченням, в тому числі і електроенергією - зараз під час матчів арена живиться за рахунок резервного джерела.
Як бачимо, проблем у львівської арени достатньо, однак при правильному менеджменті все це можна вирішити. але спершу слід акцентувати увагу на найнагальнішому. Однак навіть при всіх своїх проблемах арена може спокійно функціонувати. Проте, якщо на стадіоні постійно не гратиме хоч якась команда, тоді у арени примарне майбутнє, оскільки євроарена потребує постійного капіталомісткого обслуговування. В результаті знову може залізти в борги, як це було зовсім нещодавно, та й держава не завжди допомагатиме.
Зараз нове керівництво арени та місто набираються досвіду, оскільки під час Євро всю організацію на свої плечі взяв УЄФА. Але проблемою арени має перейматися не лише купка окремих людей, а всі мешканці Львова, в тому числі і «Карпати» повинні бути зацікавленні у проведенні матчів на стадіоні. Можливо десь нашим чиновникам та керівництву футбольного клубу доведеться переступити через свої принципи. А таке непорозуміння може коштувати досить дорого - Львів може втратити такий надсучасний стадіон.