Беланда взяв участь у розгромі над Беніном. ВІДЕО

Динамо Київ 14 Листопада, 09:21
Збірна Марокко розгромила у товариському матчі в Агадірі команду Беніну - 6:1.

Гра пройшла за значної переваги підопічних Баду Закі, які домінували протягом усієї зустрічі.

Київський динамівець Юнес Беланда вийшов на поле у другому таймі і в одному з епізодів відзначився гольовою передачею.