Форвард «Барселони» Луїс Суарес прокоментував відсутність свого імені у списку претендентів на «Золотий м'яч».
«Я сприйняв це болісно, оскільки виконав хорошу роботу, граючи за «Ліверпуль». Однак у футболі завжди є «матч-відповідь». Думаю, уся справа в тій події, яка відбулася на ЧС-2014 (коли Суарес вкусив К'єлліні)», - приводить слова гравця Soccer.ru.
«Чутки про те, що я розтовстів? Вони мене розвеселили. Лікар сказав мені, що я в шістці кращих гравців команди за відсотком жиру».