Дуду: «Не хочу повертатися в Україну»

Динамо Київ 14 Листопада, 17:39
Бразильський динамівець Дуду, котрий на правах оренди захищає кольори «Греміо», на прес-конференції своєї теперішньої команди поділився очікуваннями на майбутнє:

«Всім вже відомо, що я бажаю залишитися тут. Знаю, що директор клубу та президент займаються вирішенням цього питання. Мені залишається зіграти за «Греміо» ще п'ять матчів і я повністю налаштований викладатися в них на всі сто. Я хочу чим довше залишитися в цьому клубі і не хочу повертатися в Україну. Звісно, не виключено те, що я можу перейти в інший клуб. Футбол - це моя робота і я мушу забезпечувати свою сім'ю»,

- цитує Дуду lancenet.com.br.

Нагадаємо, що «Греміо» може викупити права на Дуду, трансферна вартість якого, за інформацією бразильських ЗМІ, складає шість мільйонів євро.