Захисник «Динамо« Євген Селін поділився очікуваннями від прийдешнього матчу національної збірної України з Люксембургом.
Про Блохіна: «Блохін не настільки товариський, як Павлов. Працювати мені довелося не так довго, адже я отримав травму. Мені з ним працювалося комфортно, у нього були прекрасні помічники. Він мені довіряв, у нас були хороші відносини. Напевно, він теж вплинув на те, що я перейшов у «Динамо». Я вдячний йому за це». - цитує
Про ситуацію в Україні: «Те, що відбувається на Сході - це дуже страшно. Мої батьки і родичі живуть в Луганській області, і я дуже переживаю за них. Коли ми були на зборах і я не міг зв'язатися з своїми рідними, було важко. Про це важко говорити. Мої рідні та друзі, які знаходяться там, розповідають дуже неприємні речі. Війна - це дуже погано, хочеться, щоб швидше все це заспокоїлося. Через ці події довго не починався чемпіонат. Але це добре, що його вирішили відновити. Все-таки це і психологічне розвантаження для людей».
Про футбольних агентів: «В Україні дуже багато нехороших агентів, але я вважаю, що агент футболістові потрібен. Адже в контракті дуже багато юридичних моментів, які футболіст може не розуміти. Плюс є якісь побутові питання. Агент може не бути необхідним відомим футболістам, оскільки у них вже є ім'я. А молодим гравцям потрібен агент».
Про матч Люксембург - Україна: «Зараз такий час, коли всі вміють грати у футбол. Не сказав би, що гра буде легкою. Завжди легше грати з сильним опонентом, адже вони грають у футбол, а зі слабким важче - бо вони закриваються. Але, я впевнений, що збірна України переможе. Неважливо, крупно або мінімально, головне перемога»,
Євгена Селіна xsport.ua
..