16 листопада «Динамо» зіграє з «Колосом»

Динамо Київ 14 Листопада, 20:10
Цього уїк-енду паузу в чемпіонаті України, пов'язану з виступами національних збірних, київське «Динамо» заповнить товариським матчем.

Цього уїк-енду паузу в чемпіонаті України, пов'язану з виступами національних збірних, київське «Динамо» заповнить товариським матчем.

Футболісти, які залишилися в розпорядженні Сергія Реброва, у неділю, 16-го листопада, зіграють з аматорським колективом «Колос» з Ковалівки. Відзначимо, що в чемпіонаті Київської області 2014 року «Колос» (Ковалівка) посів перше місце.

Поєдинок відбудеться на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок о 12:00.

Запрошуються вболівальники футболу!