«Це було в 2005-му році, в період мого виступу за «Стяуа». Тоді у мене йшла гра за румунську команду, але не склалися стосунки з італійським тренером Вальтером Дзенга. цитує Хомутовського
В Київ мене покликав Йожеф Сабо. Проте тодішній президент «Стяуа» Джіджі Бекалі несподівано подвоїв суму відступних за мій перехід, і його колега Ігор Суркіс назвав таку поведінку несолідною, звернувши переговори», -
dynamo.kiev.ua посилаючись на газету «КОМАНДА».