Марко Арнаутович відмовив Селтіку

Динамо Київ 17 Серпня, 11:32
Гравець національної збірної Австрії Марко Арнаутович відхилив перспективу зміни Вердера на шотнландський Селтік. Його менеджер Роджер Віттман розповів газеті Bild: "Марко не погоджується. Я вже повідомив менеджера Селтіка про його рішення".
Гравець національної збірної Австрії Марко Арнаутович відхилив перспективу зміни Вердера на шотнландський Селтік. Його менеджер Роджер Віттман розповів газеті Bild: "Марко не погоджується. Я вже повідомив менеджера Селтіка про його рішення". Прем'єр-ліга Шотландії  Арнаутовича не приваблює.



Селтік пропонував за чотирирічний контракт  два мільйони євро. Вердер погоджується на плату в чотири мільйони євро. Арнаутович не має контракту до кінця поточного сезону, тому в разі повторного незаключення контракту, він може стати вільним агентом.


Спортивний директор Вердера Томас Айхін нещодавно відхилив усі чутки, щодо трансферу арнаутовича. "Він є важливим, високоякісним гравцем. Якщо він викладатиметься на всі 100 на полі - це буде велика користь для нас".


Арнаутовича, як і його товариша по команді Ельєро Еліа, було відлучено від ігрового процесу, за те, що поліція оштрафувала  їх за значне перевищення швидкості, тому на першому етапі ігор Арнаутович не зміг допомогти своїй команді.


Нагадаємо, Арнаутовичем минулого трансферного вікна цікавилось київське "Динамо".