Максим Калініченко: «Є шанси пройти Іспанію, адже Україна хороша команда»

Динамо Київ 15 Листопада, 12:41
Український півзахисник Максим Калініченко, який наразі «живе на дві країни» поспілкувався з російським ЗМІ, розповівши про наш чемпіонат, турнірне становище збірної України та про те, як складається його власне життя.

- Таким людям, як ви, зараз доводиться особливо важко? Адже ви живете фактично на дві країни, розриваєтеся між Україною і Росією.

- Важко, звичайно. Важко розуміти, що в твоїй країні йде війна. Поки бог милував - ворогом я ніде не опинився, -

зазначив Калініченко в інтерв’ю кореспонденту російського видання «gazeta.ru».

- З України я не збігав. У Москві в восьмому класі вчиться моя дочка. Я дуже давно живу на дві країни, на два будинки. Мені дуже непросто зараз, багато думаю про сформовану ситуацію. Але кому зараз легко? Стан справ і в Україні, і в Росії дуже складний...

Будемо сподіватися на краще, на те, що скоро над Україною засяє мирне небо, політичні негаразди припиняться, а люди почнуть жити нормальним життям, яку заслуговують. Що для цього робити? У нас є політики, є дипломати. Нехай вони вирішують, відпрацьовують свій хліб.

- Ставлення до вас не змінилося у жодній з країн?

- Я такого не помічав. Мене оточують нормальні люди. Може бути, хтось мене засуджує. Скрізь є радикали, але я нікого ні до чого не примушую. Нехай думають. Всі зараз розбираються в політиці.

- В якому стані зараз чемпіонат країни? Нічого серйозного не змінилося або гравці намагаються залишати його?

- Не може політична обстановка не змінити нічого. Звичайно, в гіршу сторону. Явно не радує те, що відбувається легіонерів, які ще залишаються на Україні. Поки чемпіонат йде своєю чергою: ніхто з клубів не знімається, гравці не збігають, отримують зарплату. Що буде далі, життя покаже.

- Український чемпіонат сильно постраждав економічно?

- Думаю, ті футболісти, які отримають хороші пропозиції, захочуть виїхати з України. У нинішній обстановці це неминуче. Але поки чемпіонат, досить цікавий між іншим, триває.

- Збірна України у найближчих матчах зустрінеться з Люксембургом і Іспанією. Наскільки великі шанси «жовто-блакитних» у цих конкретних матчах і взагалі вийти з групи, де є Іспанія і Словаччина?

- С Люксембургом буде важлива гра, цю команду треба обігравати з крупною різницею в рахунку, щоб потім стало в пригоді. Вона переросла умовні Гібралтар і Фарери, з нею можуть бути проблеми, якщо не підійти до гри серйозно. Іспанія не та вже, колишньої тіки-таки немає, але це все-таки Іспанія. Шанси і на неї є, адже Україна хороша команда.

- Стартова поразка від словаків ще ні про що не говорить?

- Звичайно, ні про що. Це не короткостроковий турнір, а довгий.