Хавбек збірної України Євген Коноплянка
в ефірі телеканалу «Футбол 1» прокоментував перемогу команди над Люксембургом (0:3) у матчі групового етапу відбору на Євро-2016.
- Що було не так в першому таймі? Занадто багато ви пропускали контратак в першій половині...
- Багато? Якщо дві контратаки - це багато... Я б не сказав, що багато. Це моя думка.
- Чому ці тоді пропустили?
- Вони добре грали сьогодні, вони ж теж футболісти.
- Чи була в перерві чоловіча розмова в роздягальні?
- Ні, яка розмова. Це футбол, Ярмоленко вдарив два рази - потрапив. У першому таймі бив - не забив. Вважаю, що в першій половині нам просто не пощастило. Адже у нас два Мессі в команді - Ярмоленко і Олійник. Нічого страшного, забили і виграли.
- Сьогодні не дуже звичний склад атакуючої групи був на полі. Вас четверо - було незвично?
- Нормально, багато атакували, комбінували, розуміли один одного. Із цим проблем у нас немає, адже Олійник грав з нами в «Дніпрі». До того ж, це мій кум.
- Важливо було забити першими?
- Ми розуміли, що команда Люксембургу вміє грати. Зараз вже всі навчилися грати в футбол. Фарери вчора греків обіграли. Звичайно, важливо було забити, добре, що забили і перемогли. Добре, що забиваємо більше, ніж деякі.
- Три перемоги поспіль - ознака класу?
- Наша команда на ходу, -
приводить слова Коноплянки Footboom.com.