Андрій Ярмоленко: «Добре, що виграємо, але є над чим працювати»

Динамо Київ 15 Листопада, 20:23
Герой матчу Люксембург – Україна Андрій Ярмоленко розповів про поєдинок в ефірі каналу Футбол 1.

- За результативністю, це ваш кращий матч за збірну? Були вже колись хет-трики?

- Ні, це вперше, тому дуже задоволений.

- Вам особисто сьогодні все вдавалось?

- Багато не виходило, тому що дуже тяжке поле і було дуже багато браку, особливо на початку гри.

- Здавалося, що після першого м’яча збірній вже було значно легше.

- Трохи стало легше психологічно, тому що суперник мав багато моментів і ми розгубилися. Скільки нас не попереджували, що неможна недооцінювати, але ми недумали, що буде такого високого рівня команда Люксембургу.

- З’явився Денис, який грав під нападником. Як вам гра в такому варіанті?

- Мені добре і в старому варіанті, і в новому. Тренерський штаб ставить 11-ть гравців у стартовий склад, їм обирати тактику на гру. Для мене проблем нема, моя позиція не змінилась, функції також не змінились.

- У перерві тренери вам вказали на помилки?

- Так, ви бачили, що були великі розриви і Люксембург цим добре користувався, а в другому таймі вже такого не було.

- За рахунку 3-0 здавалося, що українці грають, щоб забити якось гарніше, ефектніше.

- Напевно просто сил не вистачило, тому що дуже важке поле. В таких іграх, коли йде атака на атаку, дуже багато бігаєш, ще й по такому жахливому, дуже слизькому полю – ноги вже наливаються. Тому при рахунку 3-0 треба вже було спокійніше грати, тримати м’яч, адже результат нас влаштовував.

- Три перемоги поспіль. Це свідчить про те, що в збірній все ідеально зараз?

- Я не можу сказати, тому що, навіть після тих двох ігор, які ми виграли, всі нас критикували, писали, що є результат, але нема гри. Коли результату нема, кажуть - нема результату, але є гра. Добре, що виграємо, але є над чим працювати і треба це робити, тому що з більш сильним суперником нас можуть і будуть карати за ті помилки в обороні.