- Перш за все – це три очки. Ми досягли позитивного результату – це головне. Так, на початку гри були моменти де нас, відверто кажучи, вибачили, але в цьому і є клас команди, ми використали ті моменти, які в нас були. Три голи забили, могли забити ще більше, ну і звісно ж, порадувала результативність Ярмоленка. Він є лідером і в своїй команді, і в збірній. Авжеж гру треба показувати. Люксембург – колюча команда. Були проблеми на початку гри, але згодом ми трохи адаптувалися і до поля, і стало щось виходити, проходити якісь атаки, створили не мало моментів, в цілому – позитивний результат.
- Ярмоленка сьогодні багато хвалили. Чи можна сказати, що це була гра одного актора?
- Ні, це все ж командна гра. Він завершував сьогодні атаки. Були моменти, коли він віддавав, і віддавав дуже хороші передачі. Я сидів і думав, щоб краще він сам пробив, тому що його індивідуальна майстерність на багато вища ніж в його партнерів. У підсумку три голи, я вважає, що це більш ніж хороший результат, - розповів Серебренніков в ефірі каналу Футбол 1.