Фоззі підмітив, що Ракицький знов не співав гімн України

Динамо Київ 15 Листопада, 23:41
Відомий український музикант, учасник гурту ТНМК Олександр Сидоренко саркастично відгукнувся про те, що захисник збірної України Ракицький не виконує національний гімн перед початком матчу.

«Вірогідність того, що Ракицький коли-небудь заспіває наш гімн нижче шансів на появу в українській армії марсіанських найманців на трьох ногах», -

написав Фоззі у своєму «Твіттері».

Крім того музикант відмітив, що гімн України пролунав трохи незвично.

«В Люксембурзі, мабуть, холодно, бо наш гімн шпарять в такому темпі, що скоро до полечки дограються», -

пожартував Олександр Сидоренко.