Контрольний матч. «Динамо» - «Колос»: 2:1

Динамо Київ 16 Листопада, 12:01
Підопічні Сергія Реброва у контрольному матчі перемогли чемпіона Київської області «Колос» (Ковалівка) із рахунком 2:1.

Вже на сьомій хвилині зустрічі динамівці відкрили рахунок. Після розіграшу м'яча з кутового Юнес Беланда віддав пас на Мігеля, який дальнім ударом вразив ворота гостей.

Після цього динамівці не стали форсувати події, а підопічні Руслана Костишина навпаки спробували чинити гідний опір маститим опонентам.

На 37-й хвилині рахунок зрівнявся. Козир після штрафного, призначеного за фол Мігеля відправив м'яч у ворота Артура Рудька.

У другому таймі територіальна та ігрова перевага вилилися в забитий «біло-синіми» другий гол. Захисник «Колоса» зніс Сергія Рибалку в своєму карному майданчику і Д'ємерсі Мбокані точно відправив ігровий снаряд у ворота Гребенюка.

Контрольний матч

16.11.2014. м.Київ. Стадіон «Динамо» ім.В.В.Лобановського

«Динамо» - «Колос» (Ковалівка) - 2:1 (1:1)

«Динамо»: Рудько, Бетао (Нагорний, 62), Харатін, Бурда, Мігель (к), Рибалка (Казаков, 83), Калитвинцев, Беланда (Чумак, 62), Буяльський, Ленс (Кузик, 75), Мбокані.

Голи: Мігел (7, пас Беланда), Мбокані (70) - Козир (37).

Попередження: Мігел (37).

Вилучення: (50, гравець «Колоса»).