Відомий футбольний експерт Віктор Грачов у коментарі Gazeta.ua проаналізував матч кваліфікації на Євро-2016, у якому збірна України перемогла Люксембург (3:0).
«Завжди кажу, що зараз уже й ведмеді навчилися грати у футбол. Наші вийшли на поле з думками, що вони цей Люксембург шапками закидають. Це тим більше дивно, що лише напередодні Фарери обіграли Грецію. Словом, перші 25 хвилин наші ніяк не могли включитися в гру. Згодом, правда, виявилося, що Люксембург – така команда, яка грає до першого пропущеного м'яча. Як тільки гравці збірної герцогства пропустили – відразу «попливли».
Грачов упевнений, що футболісти Люксембургу не дивилися жодного матчу збірної України.
«У нас хороші флангові гравці, але всі знають, що Ярмоленко зміщається в центр і перекладає м'яч під ліву ногу, а Коноплянка – під праву. Тренер мусив би наказати не пускати їх у зону удару. Однак не зробив цього.»
Віктор Олександрович каже, що його здивувала погана фізична форма гравців «Дніпра».
«І Коноплянка і Зозуля в другому таймі взагалі зникли з екранів, а опонент Федецького – листоноша легко тікав від нього. Я розумію, що в «Дніпра» були напружені матчі минулого тижня, але в «Динамо» й «Шахтаря» вони були не легшими. Сподіваюся, що надалі така історія не повториться.»