Сергій Ребров: «Мбокані? Він не готовий на 100 відсотків»

Динамо Київ 16 Листопада, 13:35
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров після контрольного матчу з «Колосом» поспілкувався з журналістами.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров, після контрольного матчу з «Колосом», поспілкувався з журналістами.

- Чи задоволені ви спарингом? За якими критеріями вибирали суперника?

- Звичайно, задоволені. На даний час дуже складно знайти суперника, і я дуже радий, що Ковалівка відгукнулась. У них гарна команда, достойна. Те, що вони сьогодні показали – це добрий спаринг для нас і нашої молоді. Особисто мені гра сподобалась і я радий, що Ковалівка дала гарний супротив.

- Багато розмов про Бетао. Ви вже визначились з його долею?

- Поки Бетао тренується два дні в загальній групі. До цього він набирав фізичні кондиції. Ще недостатньо пройшло часу. Про це ми розмовляємо з Бетао і з президентом.

- Як оціните фізичний стан Мбокані?

- Перша гра, він старався. Робив усе, що від нього було залежне. Звичайно, він не готовий на сто відсотків.

- Ви залучили декілька гравців молодіжного складу, вони вийшли на заміну. Як оціните їх гру?

- По-моєму, дуже добре вийшли. Все, що від них вимагали, вони зробили. Ми бачимо, що та робота, яка ведеться в молодіжному складі, ведеться, як і у нас. Хлопці, коли вийшли на поле розуміли де їм грати, свої позиції та що від них вимагають.

- Чи плануєте залучати до першої команди Павла Полегенько?

- Звичайно. Сьогодні планували залучити його, але у нього мікротравма і він не зміг сьогодні зіграти. Достатньо залучаємо молодих гравців до тренувань з першою командою та іграм.

- Калітвінцев сьогодні грав на лівому фланзі оборони. Це пов’язано з тим, що плануєте його і надалі залучати до гри на цій позиції?

- Це пов’язано із тим, що на цій позиції у нас немає взагалі людей. Я вдячний Владу, що він зіграв на цій позиції і зіграв добре. Поки що у нас немає лівих захисників.

- Не складно було налаштовувати гравців на слабкого супротивника? Все ж таки, «Колос» - аматорська команда.

- Мені не складно налаштовувати, головне, щоб хлопці самі розуміли це. У першому таймі вони зіткнулись із дуже організованою командою. У перерві я сказав, що контроль м’яча у них був кращий за нас. У другому таймі, як мені здалось, почали діяти трошки краще. Треба віддати належне Ковалівці. Для них цей матч був, як останній бій. Гра з «Динамо» - іншої мотивації і не потрібно.