Бетао: «Контракт ще не підписаний, потрібно трохи почекати»

Динамо Київ 16 Листопада, 13:55
Бразильский захисник Бетао зіграв перший матч за «Динамо» після повернення у Київ, але ще не підписав контракт із клубом. Про це футболіст розказав журналістам після спарингу із «Колосом» (2:1).

Бразильский захисник Бетао зіграв перший матч за «Динамо» після повернення у Київ, але ще не підписав контракт із клубом. Про це футболіст розказав журналістам після спарингу із «Колосом» (2:1).

- Бетао, ми вже давно не бачили тебе в динамівській футболці. Які враження від повернення та від гри?

- Я теж дуже радий повернутися до Києва. Контракт поки не підписаний, але я почекаю той час, про який сказав президент. Звичайно, я дуже радий бути тут.

- Сьогодні ти провів не повний матч. Із чим пов᾿язана твоя заміна?

- Потрібно бути трохи краще готовим фізично, тому я грав лише цей відрізок часу. Думаю, що через пару днів я буду вже повністю готовий.

- Сергій Ребров сказав, что ти провів лише кілька тренувань у загальній групі. Як відчуваєш себе фізично?

- Вважаю, що я готовий на 80%, треба набрати ще трохи. Тому я кожного дня працюю на базі, проводжу по два тренування на день.

- Що ти відчув, коли знову приїхав до Києва? Чи було відчуття, що повернувся додому?

- Звичайно! Як я вже говорив, Київ став для мене другим домом. Тому я дуже радий повернутися сюди.

- У «Динамо» існує проблема із захисниками через травми. Як ти думаєш, коли реально зможеш допомогти команді та чи зможеш?

- Потрібно ще трохи попрацювати. Усі знають, що ми маємо проблеми в обороні, тому що травмувалися вже два гравці. Я хочу допомогти якомога швидше. Але, звичайно, спочатку потрібно вирішити питання з контрактом.

- Поки немає контректики щодо підписання договору з клубом?

- Ні, ще треба трохи поговорити з президентом. Але я хочу грати!