Колишній голкіпер збірної Німеччини і бременського «Вердера» перебрався у реслінг в категорії WWE.
Наразі Тім Візе не виступив у ролі бійця, але вже дебютував на рингу під час шоу у Франкфурті.
Нагадаємо, залишивши Бундеслігу у вересні, 32-річний екс-воротар зайнявся бодібілдингом.