Голкіпер збірної Німеччини дебютував у рингу. ФОТО, ВІДЕО

Світовий футбол 16 Листопада, 14:07
Колишній голкіпер збірної Німеччини і бременського «Вердера» Тім Візе перебрався у реслінг в категорії WWE.

Колишній голкіпер збірної Німеччини і бременського «Вердера» перебрався у реслінг в категорії WWE.

Наразі Тім Візе не виступив у ролі бійця, але вже дебютував на рингу під час шоу у Франкфурті.

Нагадаємо, залишивши Бундеслігу у вересні, 32-річний екс-воротар зайнявся бодібілдингом.