У Романа Єрьоменка вкрали російський паспорт

Світовий футбол 16 Листопада, 14:42
Колишнього футболіста київського «Динамо» пограбували у Будапешті.

Півзахисник збірної Фінляндії Роман Єременко після поразки від Угорщини виявив, що з його номеру у готелі «Кемпінські» пропали планшет і сумка, у якій знаходилися гаманець та російський паспорт гравця

.

Фінські ЗМІ зазначають, що речі сусіда Єременка Яркко Хурме залишилися на місці.

Зараз угорська поліція займається пошуками злодія, оскільки камери відеоспостереження зафіксували його обличчя. Єременко зміг із своїм фінським посвідченням особи перебратися разом із командою до словацької Жиліни. А от із поверненням до стану московського ЦСКА у футболіста існують проблеми, але «армійці» сподіваються, що в їх вирішенні допоможе Посольство РФ у Братиславі. Не виключено, що Роман затримається у Словаччині до 19 листопада,

повідомляє «Чемпионат»

.