Алекс Тейшейра: «Гравець Олімпіка почав нас бити»

Футбол України 16 Листопада, 17:11
Після спарингу півзахисник «гірників» поспілкувався з клубною прес-службою.





- Алекс, розкажи детальніше, що трапилося на поле? Чому було прийнято рішення зупинити матч?

- Тому що ця гра перетворилася на травмонебезпечну. Ось тренери і вирішили завершити поєдинок, щоб не доводити до ушкоджень ні у наших футболістів, ні у суперника.



- Наростала агресія?

- Так, з самого початку матчу! Гравець «Олімпіка» почав буквально бити нас. Тому дуже непогано, що такий спаринг завершився.



- Склалося враження, що «Шахтар» намагався зберігати спокій до останнього...

- Звичайно! Адже передусім це товариський матч, який просто повинен нас чомусь навчити, дати нам нові знання. А футболіст «Олімпіка», повторюся, почав нас бити - спочатку Бернарда, потім Ілсіньо. Ясно, що ми не стали б таке терпіти... Тому краще б таких ігор не було.



- Ти сьогодні був капітаном. Щось говорив капітану «Олімпіка»?

- Я попросив, щоб він заспокоїв своїх одноклубників, переконав менше порушувати правила, не бути такими агресивними. Але він мене навіть толком і не слухав.