Бразильський захисник Бетао відіграв сьогодні свій перший матч за основну команду «Динамо» після повернення. Одразу після гри футболіст поділився своїми враженнями в ексклюзивному інтерв’ю сайту 1927.com.ua.
- Це перший матч після повернення. Які емоції і як почував себе на полі?
- Нормально, я дуже радий. Авжеж, потрібно ще працювати, але я думаю, все добре.
- Як було взаємодіяти з цими захисниками?
- Супер. Там хороші гравці.
- Які були завдання на гру?
- Нічого особливого, просто грали. Це як тренування, тому треба було уважно грати.
- Коли підпишеш контракт?
- Це тільки президент може сказати, не я.
- Ти грав з багатьма воротарями. Як оціниш гру Рудько?
- Нормально. Він поки молодий, але хороший голкіпер.
- В цілому, як оціниш гру?
- Як я вже сказав - це наше тренування. Хороший спаринг, ця команда добре грає, є перспективні гравці, тому хороше тренування.
Спілкувався - Олександр Ушаков